O Chorvatsku.cz - vše co potřebujete vědět

Vrsi: Vítejte ve městě Buffalo Bill City
Publikováno: Čtvrtek, 26.07. 2012 - 09:17:17
Téma: Aktuální zprávy z Chorvatska


Opravdové westernové městečko bylo vybudováno ve Vrsi nedaleko Nin. Jmenuje se - Buffalo Bill City. 

První westernové městečko v Chorvatsku vybudovala paní Ivanica Bukva společně se svým manželem Antoniem za pomoci celé rodiny ve Vrsi poblíž Ninu. Jedná se o rodinný zábavní park, který se stává jednou z velmi oblíbených turistických atrakcí v oblasti Zadaru.

Město má vše, co měla města na divokém západě. Najdete zde banku, vězení, šerifovu kancelář, stáje, saloon plný lidí a krásných dam a hotel, v němž je jedna z místností vyhrazena pro muzeum Coca-Coly se stovkami exponátů týkajících se tohoto populárního marického nápoje. Tyto exponáty nasbíral během 30 let pan Antonio. Prohlédnout si můžete opravdové unikáty, mezi než patří například lednička na láhve Coca-Coly z roku 1956 z Miami.

Městečko nabízí mimo jiné výuku jízdy na koních, dráhu pro motokáry, děti si mohou pohrát se psy, kočkami, prohlédnout si kozy, návštěvníci mohou ochutnat ovoce a zeleninu přímo ze zahrádky.

Toto je jen začátek toho, co plánují majitelé do budoucna. Rádi by zde pořádali i různé hudební, divadelní či taneční představení.

Vstup do městečka je zdarma.

Podívejte se na jejich stránky na Facebooku:

http://www.facebook.com/#!/pages/Vrsi-jahanje-Buffalo-Bill-city/171686706268799

Zdroj: www.slobodnadalmacija.hr

Tento článek si můžete přečíst na webu O Chorvatsku.cz - vše co potřebujete vědět
http://ochorvatsku.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://ochorvatsku.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=197