Vyhledávání

Google

Google linky

Postranní lišta

Kalendář

Čas: 06:44
Den: Středa
Týden: 16
Datum: 25. dubna
Rok: 2018

Svátek má:

Dnes: Marek
Zítra: Oto
Pozítří: Jaroslav

Regiony

Sponzorované odkazy


Vše ostatní
[ Vše ostatní ]

·Dinopark Funtana
·Split - rodiště „otce“ ropného průmyslu
·Dalmatin - pes původem z Chorvatska
·Vrulje - sladkovodní prameny v moři
·Slečna Doktorica - česká lékařka na Krku
·ZOO v Chorvatsku
·Marco Polo - rodák z Korčuly
·Manastir Krka
·Vánoční čas

Články na téma

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Přihlášení

Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód' title='Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Potraviny

Článek nám odeslal: Sally - 02.06, 2008
Publikoval: admin    Téma:
 Jídlo a pití

"Tož jsem hodil čučku do sobotního cajtungu, a zgóml, žeje to v gébišu."Noviny a další média jsou plné "zlých Chorvatů", kteří nám zakázali "paštiky" . Pokud se nepletu, zákaz dovozu potravin, masa a pod. platí již několik let. Jak Chorvati tvrdí, přizpůsobují se pouze předpisům EU, a to je špatné. Neznám předpisy EU a ani je nemíním zkoumat. Je fakt, že do Chorvatska vozím jak syrové maso, tak produkty z masa. Mj. vozíme si z domova již hotové jídlo, a to jak mražené, tak zavařené. Ale nalepovali jsme na to etikety z konzerv, co kdyby. Byl jsem svědkem, jak Chorvati v minulosti na hranicích vybrali dvě česká auta před námi. My už jsme se s našimi potravinami loučili, ale nakonec po nás nechtěli ani pasy.Každý stát si chrání svoje a Chorvatsko žije z turistiky. Je to pro nás nemilé, ale je to tak. Jestliže chci jet někam na návštěvu, musím ctít jeho zvyky, návyky a předpisy, ať se mi to líbí nebo ne. Pokud toto budu porušovat, musím za to samozřejmě nést následky. Čili jestliže si s sebou vezu potraviny které nesmím, musím počítat s tím, že o ně mohu přijít.Navíc, letos ani nebudeme s sebou tahat přílohy jako brambory, rýži, těstoviny. Je to zbytečné zabírání místa v autě. Už vloni jsme s sebou netahali minerálky.Ani toto ani jiná podobná nařízení mě neodradí od úmyslu trávit dovolenou ve slunné Dalmácii. A komu se nelíbí podobná nařízení, zákazy a poplatky, ať jede jinam. Je značně pokrytecké na jednu stranu na někoho nadávat a na druhou stranu tam jet na dovolenou, protože je tam přece jenom levně.

Publikoval: admin

Re: Potraviny (Hodnocení: 1)
Od: sweety (xinxin479@yahoo.cn) - Čtvrtek, 29.11. 2012 - 01:36:10
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Variation dogs do not know, his opposite assembled thousands of snipers. Every one of the coach factory [www.coachfactorystoress.org] hands are holding the most advanced of the most powerful sniper rifle. Snipers were divided into three groups, sent hundreds of rounds of large-caliber armor-piercing zombie group once a second, one only to stand your ground zombie or killed, or knocked the water. Compared to the previous fighting deafening, this time a little taste of understatement. However, such an understatement, but tightly zombie legion trapped in the position of the bridgehead. Of them every time at the same time out of the bridge up to only four, and every shot bullets have three coach outlet usa [www.coachoutletusashops.org] or four hundred rounds. Compared to the coach outlet [www.coachfactoryoutlet-2013.com] whole city walls, three or four hundred rounds of ammunition too saw enough, but compared to a maximum of only a dozen meters wide deck, three or four hundred rounds of ammunition have been amazing intensive. In this way, the zombies constantly forward and peristalsis, but constantly shot down into the water. The bridgehead position the surface of the coach factory outlet online [www.coachfactorybagse.net] water quickly flips a burst of spray, coach factory outlet online [www.coachfactorybagse.net] the countless ordinary variation of fish out of the water, downed zombie embroiled underwater. The zombie king finally felt wrong, so coach outlet store online [www.coachoutletonline-bag.com] will the effort, at least several thousand vanguard were killed. Being so, a few hours, the remaining troops are consumed by light. The zombie king screeching voice coach outlet [www.coachfactoryoutlet-2013.com] just want roared loudly command zombie halt. Suddenly the wall of gunfire stopped completely Frontmost zombie second before also move an inch, but the next second they find it covered with coach purse outlet [www.coachoutletpurseso.com] a light, followed trembling with excitement rushed toward the gates not far from open. Zombie king saw this situation, doubts this down, it decided to wait, maybe the next moment, the fort as previously encountered gunfire stops, capture the ...... . More to addressVariation dogs do not know, his opposite assembled thousands of snipers. Every one of the hands are holding the most advanced of the most powerful sniper rifle. Snipers were divided into three groups, sent hundreds of rounds of large-caliber armor-piercing zombie group once a second, one only to stand your ground zombie or killed, or knocked the water. Compared to the previous fighting deafening, this time a little taste of understatement. However, such an understatement, but tightly zombie legion trapped in coach outlet online [www.coachoutletes2you.org] the position of the bridgehead. Of them every time at the same time out of the bridge up to only discount coach purses [www.coachoutletonlinepursees.org] four, and every shot bullets

· Více o tématu Jídlo a pití
· Další články od autora admin


Nejčtenější článek na témaJídlo a pití:

Chorvatská kuchyně

Možnosti

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 3.71
Účastníků: 7

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné