Vyhledávání

Google

Google linky

Postranní lišta

Kalendář

Čas: 11:06
Den: Neděle
Týden: 51
Datum: 17. prosince
Rok: 2017

Svátek má:

Dnes: Daniel
Zítra: Miloslav
Pozítří: Ester

Regiony

Sponzorované odkazy


Cestopisy z Chorvatska
[ Cestopisy z Chorvatska ]

·Kniha: Chorvatsko - dovolená s dětmi
·Mali Rat a Omiš (Jiří Kalla)
·Dovolená Dalmácie 2008 (Jiří Kalla)
·Solin (Jiří Kalla)
·Národní park Biokovo a hora Sv. Jure (Jiří Kalla)
·Výlet do Dobrovníku
·Šibenik (Jiří Kalla)
·Národní park Krka (Jiří Kalla)
·Červené a Modré jezero (Jiří Kalla)

Články na téma

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Přihlášení

Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód' title='Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Dovolená v Omiši - na co je dobré dát si pozor

Článek nám odeslal: Anonymous - 07.01, 2009
Publikoval: admin    Téma:
 Ubytování v Chorvatsku

Vážení přátelé, tak předně pozor na výběr cestovky. Já nevybral dobře. Zeljko Marusic -Vacance Travel. Komunikace po netu, v angličtině. Platba v eurech. Později zjišťujeme, že zhruba o 30 procent více, než nabízí naše. Fotky z hotelu zkreslují, mlží. Přijedem na místo s voucherem v ruce. Majitel o nás nic neví. Sakra. Chce zaplatit na místě znovu. Po hodině vysvětlování přemluvil nefungující telefon a fax a věc dal do pořádku. Klíče nechtěl vydat, dokud nezaplatíme a dobře věděl proč. Sotva by mu kdy někdo zaplatil po tom bijáku, co byl k vidění nahoře na pokoji. Místnost 4x4 metry a necelý metr čtvereční záchod a koupelna v jednom. Na přežití. Takže vážně pozor na penziony, kde to znáte jen z fotek. Ještě, že mají to moře. K tomu se ovšem hodí slunečné počasí a teplo. Ne vždy se to podaří. V Omiši pršelo v půlce června 2008 nejdřív 4 dny a byla zima. Pak se ukázalo slunce. Hnali jsme na pobřeží se vykoupat. Po dvou hodinách se zatáhlo a dalo se znovu do deště, který pak trval dalších šest dní. Omrzlí turisté prchali domů. Pátý den pobytu se dcerka osypala a den nato jsme si neštovice odváželi domů. Zaplacenou dovolenou i s plnou penzí jsem nechali tam někde dole v Chorvatsku... Takže to shrnem: Věřte jen renomovaným a doporučeným cestovkám. Když to není nutné, neplaťte všechno dopředu. Dejte pozor na kvalitu bydlení a umístění. Frekventovaná silnice mezi penzionem a mořem vás bude nejspíš zlobit. A raděj nepodceňujte předpovědi počasí, střední Dalmácie bývá na začátku sezóny rozmarná. Šťastnou cestu! Karel T.

Publikoval: admin

Re: Dovolená v Omiši - na co je dobré dát si pozor (Hodnocení: 1)
Od: Sally (jiri.kalla@centrum.cz) - Pátek, 09.01. 2009 - 06:13:16
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://kalla.webpark.cz
Určitě je potřeba dávat si pozor. Předloni jsme jeli přes cestovku z jižní Moravy, cena vynikající, ale služby nula. Kontakt na "domácího" jsme si ponechali a vloni jsme jeli již sami. tedy po dohodě s domácí. Cena poloviční uprostřed srpna (22.000 Kč pro 6 lidí v luxusním apartmánu, přes cestovku by to bylo 42.000 korun). Mimo jiné i v Mali Ratu a okolí Omiše se dá njít ubytování okolo 10 Euro na osobu a noc. Vzhledem k tomu, že jezdíme se zvířaty (kočkou a psem) domlouváme se dopředu. Prvně cestovka a dále pak už jen osobní kontakty. Vyjde to určitě lépe. Jura

Možnosti

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 3.83
Účastníků: 6

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné