Vyhledávání

Google

Google linky

Postranní lišta

Kalendář

Čas: 13:35
Den: Sobota
Týden: 10
Datum: 17. března
Rok: 2018

Svátek má:

Dnes: Vlastimil
Zítra: Eduard
Pozítří: Josef

Regiony

Sponzorované odkazy


Doprava do Chorvatska
[ Doprava do Chorvatska ]

·Pozor při cestě přes Slovensko!
·Kudy se proháněl Vinettou
·Na chorvatských dálnicích by mělo podražit mýtné
·Jak se vyhnout dálničním poplatkům ve Slovinsku
·Cestování nezletilých do Chorvatska
·Na letišti Kaštel mají mnozí cestující pochyby o bezpečnosti
·Kolony, kolony, kolony
·Ne v pátek
·Dálnici k moři trápily kolony

Články na téma

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Přihlášení

Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód' title='Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Dovolená v Omiši - na co je dobré dát si pozor

Článek nám odeslal: Anonymous - 07.01, 2009
Publikoval: admin    Téma:
 Ubytování v Chorvatsku

Vážení přátelé, tak předně pozor na výběr cestovky. Já nevybral dobře. Zeljko Marusic -Vacance Travel. Komunikace po netu, v angličtině. Platba v eurech. Později zjišťujeme, že zhruba o 30 procent více, než nabízí naše. Fotky z hotelu zkreslují, mlží. Přijedem na místo s voucherem v ruce. Majitel o nás nic neví. Sakra. Chce zaplatit na místě znovu. Po hodině vysvětlování přemluvil nefungující telefon a fax a věc dal do pořádku. Klíče nechtěl vydat, dokud nezaplatíme a dobře věděl proč. Sotva by mu kdy někdo zaplatil po tom bijáku, co byl k vidění nahoře na pokoji. Místnost 4x4 metry a necelý metr čtvereční záchod a koupelna v jednom. Na přežití. Takže vážně pozor na penziony, kde to znáte jen z fotek. Ještě, že mají to moře. K tomu se ovšem hodí slunečné počasí a teplo. Ne vždy se to podaří. V Omiši pršelo v půlce června 2008 nejdřív 4 dny a byla zima. Pak se ukázalo slunce. Hnali jsme na pobřeží se vykoupat. Po dvou hodinách se zatáhlo a dalo se znovu do deště, který pak trval dalších šest dní. Omrzlí turisté prchali domů. Pátý den pobytu se dcerka osypala a den nato jsme si neštovice odváželi domů. Zaplacenou dovolenou i s plnou penzí jsem nechali tam někde dole v Chorvatsku... Takže to shrnem: Věřte jen renomovaným a doporučeným cestovkám. Když to není nutné, neplaťte všechno dopředu. Dejte pozor na kvalitu bydlení a umístění. Frekventovaná silnice mezi penzionem a mořem vás bude nejspíš zlobit. A raděj nepodceňujte předpovědi počasí, střední Dalmácie bývá na začátku sezóny rozmarná. Šťastnou cestu! Karel T.

Publikoval: admin

Re: Dovolená v Omiši - na co je dobré dát si pozor (Hodnocení: 1)
Od: Sally (jiri.kalla@centrum.cz) - Pátek, 09.01. 2009 - 06:13:16
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://kalla.webpark.cz
Určitě je potřeba dávat si pozor. Předloni jsme jeli přes cestovku z jižní Moravy, cena vynikající, ale služby nula. Kontakt na "domácího" jsme si ponechali a vloni jsme jeli již sami. tedy po dohodě s domácí. Cena poloviční uprostřed srpna (22.000 Kč pro 6 lidí v luxusním apartmánu, přes cestovku by to bylo 42.000 korun). Mimo jiné i v Mali Ratu a okolí Omiše se dá njít ubytování okolo 10 Euro na osobu a noc. Vzhledem k tomu, že jezdíme se zvířaty (kočkou a psem) domlouváme se dopředu. Prvně cestovka a dále pak už jen osobní kontakty. Vyjde to určitě lépe. Jura

Možnosti

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 3.83
Účastníků: 6

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné